•  

  Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.


  Her şey bir arayışla başladı! Anadolu’nun uçsuz bucaksız lezzet deryasında kürek çekerken, keşfettiğimiz tek şey bu deryanın bir sonunun olmadığı, Anadolu’nun bereketinin dolup taştığı oldu! Bu arayışın ve her an büyüyen keşfetme isteğimizin sonunun olmadığını anladığımızda; daha fazla ne yaparız, daha fazla ne sunabiliriz diye düşünürken neden farklı bir konsept olmasın dedik.ve sweetbox markamızı siz değerli misafirlerimizle buluşturmaya karar verdik sweetbox dedik çünkü geçmişten günümüze  gelen TULUMBALOKMA ÇİKOLATADONDURMAyı birleştirdik adına sweetbox yani tatlı kutusu oldu sweetboxmarkasını sizlere sunduk

  Madem kitaplara, mutfaklara, sofralara sığmıyor lezzetimiz; madem bitmiyor sohbetlerimiz, madem gittikçe büyüyor sevgimiz o zaman bugün dost meclisimize davetlisiniz. Şefimiz ’in ellerinden en özel ve en keyifli lezzetleri sizler için sweetbox da sunuyor. Ve sizlere  hizmet veren konseptimiz,günün her saatinde  lezzet özleyenlerin yeni tercihi oluyor!

  Haydi o zaman özlemlere, hayallere, dostluklara ve sevgiye... çünkü biz bir aileyiz ve sweetbox ı  sizler için üretiyoruz.
  Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.


  Tüketicimizi ve müşterimizi; sektörümüz, yeni ürünlerimiz hakkında bilgilendirmek, gelişmelerden, olabilecek risklerden ve imkanlardan haberdar etmek,

  Yeni pazarlar oluşturmak, mevcut pazarlarda pay artırmak için sektörümüzü etkin kılmak ve teşvik etmek,

  pazarda, etkin ve sürdürülebilir kalitede ürün, hizmet sunmak.

  Sektörümüzün, çağdaş yönetim anlayışıyla paylaşımcı ve katılımcı yönetime, kurumlara sahip olmasını sağlamak

   

   
liarchitect.tr Mimarlık - Sweetbox. Tüm Hakları Sweetbox'a Aittir.
X